Home / Kryesoret / Rexhep Selimit i vdes nëna, ky është mesazhi prekës i tij!

Rexhep Selimit i vdes nëna, ky është mesazhi prekës i tij!

Për deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi dita e sotme ka qenë mjaftë e rëndë, kjo për faktin se nëna e tij ka ndërruar jetë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Selimi përmes një njoftimi në Facebook.

“Miq, Me dhimbje të thellë ju njoftoj se sot, më 26 Gusht ndërroi jetë Nëna jonë. Varrimi bëhët nesër më 27 Gusht në Aqarevë në orën 14:00. Nisja e funeralit bëhët nga shtëpia e Familjes sonë në Klinë prej orës 13:00. Familja Selimi”, ka shkruar Selimi.

Selimi po ashtu ka shkruar edhe një mesazh prekës për nënën e tij.

“Dora që do më mungojë gjithmonë”, ka qenë mesazhi që ai e ka shoqëruar me një fotografi ku shihet me nënën e tij tashmë të ndjerë

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *