Home / Kryesoret / Shkon në 22 numëri i të vdekurëve në Hasanbeg

Shkon në 22 numëri i të vdekurëve në Hasanbeg

Shkon në 22 numëri i të vdekurëve në Hasanbeg. Ushtria dhe policia vazhdon të kërkojë edhe për viktima tjera të cilët deri më tani janë konisderuar si të humbur.

Ndryshe pak orë më parë banori i Hasanbegut  tha se nga 20 të vdekur 10 për momentin janë shqiptarë ku siç rrëfeu banori i Hanbegut kanë përjetuar tmerr njet sikur Cunami.

Shkaku është te unaza e jo te liqeni . Uji është mbledhur aty dhe ka shpërthyer përmby autoban dhe ka ardhur si Cunami.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *