Home / Kryesoret / SPB-Shkup me sigurim të qarkullimit për ndeshjen Shkëndija – Gent

SPB-Shkup me sigurim të qarkullimit për ndeshjen Shkëndija – Gent

Në Arenën kombëtare “Filipi i Dytë” në kuadër të Ligës së Evropës sot me fillim në ora 20:00 do të luhet ndeshja ndërkombëtare në futboll mes KF Shkëndija dhe KF Gent nga Belgjika.

Gjatë mbajtjes së kësaj ngjarje të jashtëzakonshme, si dhe me qëllim të zhvillimit të papenguar dhe të sigurt në qarkullim, informoi sot SPB – Shkup, nga ana e policisë do të ndërmerren masa adekuate për sigurim të qarkullimit, rregullim fizik, ndërsa varësisht nga gjendjet momentale edhe riorientim i qarkullimit.

Gjithashtu lexo

Almira e vogel ka nevoj per ndhim nëna e Almirës ju lutet të gjithëve

Sapo na erdhi ky mesazh në redaksin e mesazheve të Televizionit Koha. Nje nënë kërkon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *