Home / Kryesoret / Sulm seuksual ndaj një vajze katër vjeçare në Gostivar

Sulm seuksual ndaj një vajze katër vjeçare në Gostivar

Në Stacionin policor – Gostivar pardje një person 33 vjeçar nga Gostivari ka paraqitur se një ditë më parë rreth orës 13:00 është kryer sulm seksual mbi vajzën e tij katër vjeçare, nga ana e D.V. (1952) nga Gostivari.

Ashtu siç informon MPB, gostivarasi e ka thirrur vajzën në shtëpinë e tij për t’ia treguar akuariumin që posedon dhe e ka ulur në prehër, pas çka ka kryer veprime seksuale. Në ato momente prindërit e kanë thirrur vajzën dhe ajo ka shkuar në shtëpi të vet.

Nga ana e Prokurorit publik 64-vjeçarit i është caktuar masa e arrestit në kohëzgjatje prej 48 orëve

Gjithashtu lexo

Kuvendi duhet të votojë për shkarkim të Zvërlevskit

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot duhet të mbajë vazhdime të tre seancave midis të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *