Home / Kryesoret / Tetovari i dehur rreh gruan e tij

Tetovari i dehur rreh gruan e tij

Tridhjetë e shtatë vjeçarja ZH.R. dje në polici ka lajmëruar se burri i saj i dehur e ka rrahur dhe iu është kërcënuar me thikë.

Dukshëm i alkoolizuar, 42 vjeçari B.R. ka shkuar në shtëpi dhe ka nisur verbalisht të diskutoje me të, ta ofendoje dhe t`i kërcënohet se me thikë do ta vrasë, pas së cilës me një shkop prej druri ka goditur tavolinën dhe derën, por edhe fizikisht e ka sulmuar, duke e goditur në kokë dhe në trup, pas së cilës ajo ka kërkuar edhe hetim penal.

Shumë shpejtë B.R. është arrestuar, mbajtur dhe pastaj është lëshuar në liri. Ai do të përballet me padinë adekuate penale.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *