Home / Kryesoret / Vërshime në Reçicë të madhe (VIDEO)

Vërshime në Reçicë të madhe (VIDEO)

Në Reçicë të madhe sërish lumi I këtij fshati ka vërshuar dhe ka sjellur rërë nga pjesët më të larta.Shiu me errëra të fuqishme që përfshiu këtë mesditë rajonin e Tetovës sërish ka bërë që lumi I këtij fshati të jetë përplot më rërë nga pjesët më të larta duke frikësuar kështu banorët e kësaj paralagje tetovare të cilët kishin dëme të mëdha gjatë vërshimeve të vitit të kaluar, raporton Tv Koha.Ata sot kishin dalur për të përcjellur situatën me ankth duke u trishtuar se situatë e njejtë mund të përsëritet si vitin e kaluar.Deri më tash ende nuk ka raportime [për vërshime në pjesë të tjera të qytetin apo dëme eventuale. Për më shumë informacione për situatën në Tetovë në lajmet e orës 21.00. /Tv KOHA/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *