Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetëvrasje në Kumanovë

Vetëvrasje në Kumanovë

Një kumanovar i moshës së mesme dje është vetëvrarë në shtëpinë e tij, në rrugën “Cirili dhe Metodi”, konfirmoi sot MPB-ja.

Ai është gjetur i varur në orën 21:15. NBjë mjek nga Shtëpia e Shëndetit – Kumanovë ka konstatuar vdekjen pa gjurmë dhune.

MPB-ja informon se në pajtim me prokurorin publik, trupi i kumanovarit i është dorëzuar familjes.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *