Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në Bllacë, tetë të lënduar

Aksident i rëndë në Bllacë, tetë të lënduar

Ne rrugën Bllacë-Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë ku thuhet se kanë ngelur tetë persona të lënduar.

Aksidenti ndodhi mes dy veturave, njëra me targa të Shkupit dhe tjetra me të Kosovës.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes ndërsa ka njoftuar se do të realizohen inspektime të mëtutjeshme për të gjetur fajtorin për këtë aksident.

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *