Home / Kryesoret / Aksident në autostradën Tetovë-Gostivar, një person humb jetën

Aksident në autostradën Tetovë-Gostivar, një person humb jetën

O N. (78) nga Banjica e Epërme e Gostivarit ka humbur jetën në një aksident trafiku që mbrëmë në orën 20 e 25 minuta ka ndodhur në autostradën Gostivar – Tetovë përballë sallës së sportit afër Pirokut, informoi zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifovski.

Sipas informacioneve të tij të deritanishme, këmbësori është përplasur nga një automjet i panjohur deri më tani me shofer të panjohur që është larguar nga vendngjarja, ndërsa ai nga lëndimet e marra ka vdekur në vendngjarje.

Vdekjen e O.N. e ka konstatuar mjeku kujdestar nga shërbimi i ndihmës së shpejtë, i cili ka arritur në vendin e ngjarjes ku ekspertizë kanë kryer prokurori publik dhe një ekip i SPB Tetovë.

Sipas prokurorisë trupi i të vdekurit është dorëzuar për autopsi.

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *