Home / Kryesoret / Bullgari Dinko Velev është nisur në Maqedoni për “kokën” e Milenko Nedelkovski

Bullgari Dinko Velev është nisur në Maqedoni për “kokën” e Milenko Nedelkovski

“Bullgaria Sot” shkroi se Dinko Velev, gjuetari më i njohur bullgar i refugjatëve është nisur për gjah pas Milenko Nedelkovski.

Do t`ia thyej veturën ashtu si ai e theu pllakën, u kërcënua Velev.

“Jam nisur për gjah pas Milenkos. Jam duke planifikuar që ta gjej shtëpinë e tij dhe t`ia thyej veturën. Do ta incizoj të njëjtën me telefon dhe ai do ta shoh këtë gjë në internet. Dhe atëherë do ta pyes, a po të vjen mirë?”, theksoi Velev.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *