Home / Kryesoret / Dy detonime në Gostivar

Dy detonime në Gostivar

Banorët e dy ndërtesave në rrugën Pançe Popovski, në Gostivarë, mbrëmë janë shqetësuar nga dy detonime të cilët janë dëgjuar njëra pas tjetrës për një kohë të shkurtë.

Detonimet sipas policisë janë shkaktuar nga dy shishe prej plastike me përbërje të panjohur, të cilët janë hedhur nga dy të mitur të cilët janë vërejtur dhe dhe në prani të prindërve janë arrestuar nga Policia e Gostivarit.

Nuk ka të lënduar dhe dëme materiale.

Pas zbardhjes së plotë të rastit dy të miturit do të përballen me padi adekuate sipas ligjit për prishje të rendit dhe qetësisë publike.Tv Koha

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *