Home / Kryesoret / I zhdukuri që u gjet i vdekur dyshohet se u vra për para

I zhdukuri që u gjet i vdekur dyshohet se u vra për para

Enver Kelmendi nga fshati Balincë i Malishevës, i cili dje është gjetur i vdekur, kishte punuar me këmbimin e parave.

Vëllai i tij, Xhavit Kelmendi, ka treguar për KTV-në se i ndjeri ka 18 vjet që ka punuar më këmbimin e parave. Sipas tij, Enveri, kishte me vete disa mijëra euro dhe dyshon se vdekja e tij lidhet me paratë.

Varrimi i 54 vjeçarit do të bëhet sot në ora 16:00.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *