Home / Kryesoret / Janeva sot publikon detaje rreth hetimit “Thesari”

Janeva sot publikon detaje rreth hetimit “Thesari”

Prokuroria Speciale Publike (PSP) sot me fillim në ora 10:00 ka paralajmëruar konferencë për shtyp. Raportohet se gjatë konferencës PSP, do të bej publik fillimin e një hetimi të ri, me emrin e koduar “Thesari”. Ky do të jetë hetimi i gjashtë i nisur nga PSP-ja.

Rasti sipas prokurorisë e cila heton krimin dhe korrupsionin nga materialet e përgjuara, hetimi ka të bëjë me krimin ekonomik dhe financiar.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *