Home / Lajme / Botë / Një bebe lindi në aeroplanin e Burak er dhe mori bileta falas për gjithë jetën nga aviokompania

Një bebe lindi në aeroplanin e Burak er dhe mori bileta falas për gjithë jetën nga aviokompania

Në aeroplanin e kompanisë libiane “Burak er” në fluturimin nga Tripoli për në kryqytetin Niger, Nijamej, lindi një bebe, ndërsa nënës gjatë lidjes i ndihmoi ekuipazhi.

Kompania libiane në Facebook publikoi se udhëtarit të tyre më të vogël i dhanë bileta falas për fluturime në kompaninë e tyre deri në fund të jetës së tij.

Nëna, djalit të saj, ia vuri emrin e kapitenti të aeroplanit, Abdul Baset.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *