Home / Kryesoret / Plaçkitje e rëndë në Gradec

Plaçkitje e rëndë në Gradec

Mbrëmë në mesnatë, katër persona të maskuar kanë kryer plaçkitje në objektin ndihmës në fshatin Gradec ku kanë qenë duke fjetur 71 vjeçari Sb.B dhe bashkëshortaj e tij A.B 69 vjeçare.

Pasi që kanë hyrë brenda, personat e maskuar I kanë lidhur ata, fizikisht I kanë maltretuar dhe pas kontrollit të detajuar të objektit kanë marrë një zinxhir ari që e ka pasur gruaja në dorë dhe kanë ikur.

Është kryer hetim dhe punohet në identifikimin e katër plaçkitësve.Tv Koha

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *