Home / Lajme / Kronika e zezë / Policia konfirmon vdekjen e tre personave në aksidentin e Ferizajit

Policia konfirmon vdekjen e tre personave në aksidentin e Ferizajit

Tre persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksident që ka ndodhur në orën 7:00 të mëngjesit të sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, më saktësisht në fshatin Babush.

Vdekjen e tre personave, dy ferma dhe një mashkull, e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Në aksident janë të përfshirë një kamion dhe një veturë. Ndërsa, për detaje më tej do të njoftojnë ekipet e policisë nga tereni.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *