Home / Kryesoret / Sot vazhdon seanca gjyqësore për “Grupin e Kumanovës”

Sot vazhdon seanca gjyqësore për “Grupin e Kumanovës”

Rikthehen seancat gjyqësore për rastin “Kumanova” pas një muaji pauze, ku 37 persona akuzohen për veprën penale terrorizëm si dhe për mbështetje logjike gjatë ndodhive të 9 dhe 10 majit 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Në seancën e sotme e cila do të zhvillohet me dyer të mbyllura do të dëshmojnë dëshmitarët e mbrojtur. Gjatë muajt shtator janë caktuar 5 seanca.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *