Home / Kryesoret / Tërmet i dobët mëngjesin e sotëm në rrethinën e Shkupit

Tërmet i dobët mëngjesin e sotëm në rrethinën e Shkupit

Tërmet i dobët me magnitudë prej 1,6 ballësh sipas shkallës Rihter është regjsitruar mëngjesin e sotëm në pjesën lindore të rajonit epiqendror të Shkupit.

Tërmeti që ka ndodhur në orën 4 e 55 minuta është ndjerë në Shkup dhe rrethinë me intensitet prej III ballëve sipas Shkallës evropiane makrosizmike.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *