Home / Kryesoret / Tetovari publikon fotot nudo të dashnores në facebook

Tetovari publikon fotot nudo të dashnores në facebook

Një tetovar e ka shantazhuar të dashurën e tij duke ja shndërruar jetën në ferr. “Bëhet fjalë për 35 vjeçarin I.S. nga fshati Veshallë i cili e ka shantazhuar vajzën 21 vjeçare L.A. nga Tetova me të cilën ka qenë në lidhje dashurie. Ai e ka kërcënuar se do t’i publikojë në rrjetet sociale fotografitë e saj, kurse përmes rrjeteve sociale i ka dërguar porosi me përmbajtje kërcënuese se do t’i publikojë fotografitë e saj nëse nuk ia jep 300 franga”, njoftoi policia, transmeton gazeta Lajm.

Pas kësaj, ai ka hapur një profil të ri në facebook me emrin e vajzës ku i ka publikuar fotografitë komprometuese. Për të ndërpre publikimet, nëna e vajzës ia ka dhënë 200 frënga. Para se të paraqitet në polici, ka arritur të ju marrë edhe 100 frënga zvicerane

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *