Home / Kryesoret / Transporti i nxënësve nëTetovë, protesta para Komunës

Transporti i nxënësve nëTetovë, protesta para Komunës

Nxënësit e gjimnazit të Tetovës sot kanë bojkotuar mësimin të revoltuar për mungesën e transportit që duhet t’ua sigurojë komuna e Tetovës. Ata janë vetorganizuar dhe revoltën e tyre kanë vendosur ta shprehin përmes protestës para godinës së Komunës së Tetovës.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *