Home / Kryesoret / Vazhdon seanca gjyqësore për rastin “Kumanova”

Vazhdon seanca gjyqësore për rastin “Kumanova”

Në Gjykatën Themelore Shkupi 1 sot vazhdon seanca gjyqësore për grupin e Kumanovës. Gjatë Kësaj seance duhet të dëshmojë një dëshmitar i mbrojtur dhe më pas seanca do të jetë e hapur ku pritet të dëshmojnë edhe tre dëshmitarë të tjerë.

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *