Home / Kryesoret / 11 Tetori ditë jopune për të gjithë qytetarët

11 Tetori ditë jopune për të gjithë qytetarët

Dita e kryengritjes popullore 11 Tetori 2016 (e martë) është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë, kumtoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Nga Ministria të gjithë qytetarëve të Republikës së Maqedonisë ua uron ditën e kryengritjes popullore.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *