Home / Showbiz / 2Ton: S’kam çka të mendoj për Unikkatilin

2Ton: S’kam çka të mendoj për Unikkatilin

Reperi i njohur nga Ferizaj, 2Ton, thotë se s’ka çfarë të mendojë për reperin Unikkatil.

I pyetur nga ndjekësit e emisionit “Express” për mendimin e tij për Unikkatilin, 2Ton është përgjigjur se “secili ka rrugën e vet dhe s’ka çfarë të mendojë për të”.

“Nuk mendoj kurrgjë për të. Secili e ka rrugën e vet. S’kam çka të mendoj për to”, ka thënë shkurt ai.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *