Home / Showbiz / 3 milionë për “Lejla” (Video)

3 milionë për “Lejla” (Video)

Bashkëpunimi mes Elvana Gjatës, Capital T dhe 2po2 është shëndërruar në hit tashmë, vetëm 7 ditë pas publikimit.

“Lejla” ka thyer rekord klikimesh në Youtube dhe tani shënon milionin e tretë, shkruan lajmi.net.

Në më pak se një javë pas publikimit kjo këngë ka kaluar shifrën e 3 milionë klikimeve.

Kënga tashmë është bërë hit dhe po dëgjohet gjithandej./Lajmi.net.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *