Home / Kuriozitete / 72-vjeçari shqiptar kërkon nuse, ka një shpërblim të majmë për atë që do t’ia gjejë

72-vjeçari shqiptar kërkon nuse, ka një shpërblim të majmë për atë që do t’ia gjejë

plaku-nga-lezha-k-euml-rkon-nuse-ja-ccedil-far-euml-shkruan-ai-foto_hd-1200x630Një 72 vjeçar, jep 4 milionë lek, kush i ofron një nuse gjirokastrite. Rasti i rrallë shënohet në qytetin e Memaliajt, ku Spiro Kamberi, kërkon të martohet me një grua.

Jugunews.net ka marrë përsipër sensibilizimin për këtë rast unikal me shpresën që ai të gjejë ngrohtësinë e tij “sentimentale”, në vitet e fundit të jetës. I vetmi kusht që ka i moshuari, për atë që do të lidhë “fatin” me të, është që bashkëshortja e ardhshme, të jetë gjirokastrite.

Në “CV” e tij, Spiro Kamberi, krenohet me arsimimin e tij 11-vjeçar, ndërsa të ardhurat, i siguron nga pensionet që merr nga Greqia dhe Shqipëria.

Për 4 milionë lek, e kush nuk do të donte ta bënte me nuse Spiron?

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *