Home / Showbiz / A e ka prishur zinë Adelina Ismaili?

A e ka prishur zinë Adelina Ismaili?

Këngëtarja e mirënjohur Adelina Ismaili nuk po e zhvillon karrierën muzikore, nuk po bënë këngë e as nuk po shfaqet në publik, shkruan “Kosovarja”.

Se mungesa e saj po vërehet, kjo vërtetohet lehtë, nga shkrimet, nga komentet e fansave, nga fjalët e të gjithë atyre që e duan Adelina Ismailin në skenë.

Derisa jeta artistike është në heshtje, ajo privatja po vlon nga një ngjarje që me gjasë e ka gëzuar këngëtaren, bashkëshortin, familjen dhe dashamirët, është fjala për shtatzëninë e yllit të skenës, shkruan “Kosovarja”.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *