Home / Showbiz / A ka raporte Kallashi me Adelina Ismailin apo jo?!

A ka raporte Kallashi me Adelina Ismailin apo jo?!

Valltarja e famshme kosovare, Donjeta Kosumi – Kallashi, që ndryshe njihet si femër e rebeluar por e dashur për fansat e saj, shkruan Kosovarja.

Në llogaritë e saj nëpër rrjetet sociale, shpesh kemi hasur në disa foto ku Donjeta i poston imazhet e këngëtares të madhe Adelina Ismaili.

Donjeta, në njërën ndër to edhe kishte paralajmëruar shtatë zënien e Ismailit, por si duket vetëm nga dëshira për ta parë ikonën e bukurisë Adelinën me fëmijë dhe familje.

Ne themi “PO”, Kallashi ia kishte qëlluar për Adelinen.

adelina-ismaili-dhe-kallashi_1476379976-9608811

Por shtrohet pyetja se si e kuptoi e para Donjeta këtë?!

Ndoshta dhe komunikojnë së bashku dy bukuroshet, apo ndoshta vetëm parandjenja kishte Kallashi për Adelinën

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *