Home / Showbiz / Adi Krasta shfaqet për herë të parë me të bijën

Adi Krasta shfaqet për herë të parë me të bijën

Moderatori i njohur Adi Krasta është shumë i rezervuar sa i përket jetës së tij personale, por së fundmi duket se ai ka pranuar t’i bashkohet projektit të mbështetur nga Ambasada e SHBA-ve në Shqipëri, i cili ka në fokus marrëdhënien e ngushtë dhe të bukur mes një babai dhe bijës së tij.

Në video-mesazhin me në qendër rolin e babait tek vajza si mbështetës dhe nxitës karriere, shfaqet ndër të tjerë edhe Adi Krasta me të bijën.

“Ne jemi kaq të ngjashëm. Dhe kur të vazhdosh rrugëtimin tënd, unë do të jem gjithmonë aty për të të mbështetur.”, shprehet moderatori teksa shfaqet me të bijën duke shëtitur me biçikletë. /Blitz.al/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *