Home / Showbiz / Adonisi pas lindjes çka i tha Teutes

Adonisi pas lindjes çka i tha Teutes

Fiks dy javë më parë, aktorja Teuta Krasniqi u bë nënë për herën e dytë duke sjellur në jetë vajzën e quajtur Kaia.

Si për çdo grua tjetër edhe për Teutën ndjesia ishte e papërshkrueshme megjithatë një emocion unik u shënua edhe për bashkëshortin e saj, Adonisin i cili për të parë u bë baba.

Në një intervistë ekskluzive për Prive pak ditë pas lindjes, aktorja e njohur rrëfeu për të gjitha përshtypjet përfshirë edhe një detaj, fjalët e bashkëshortit të cilit ia dha epitetin e babait.

Se çka i tha Adonisi e kuptoni në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *