Home / Showbiz / Adrola Dushi vjen me foton e radhës

Adrola Dushi vjen me foton e radhës

E bukura Adrola Dushi është shfaqur shumë natyrale në foton e radhës.
Në profilin e saj në Facebook, ajo ka shpërndarë një foto ku dhe duket për mrekulli.

Dushi, aktualisht po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se modelja simpatike është e martuar dhe është nënë e një djali të cilin e quan Troi.

adrola-1_1477436877-9721330

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *