Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident tragjik në Sallarevë të Tetovës, një i vdekur dhe një i lënduar rëndë (FOTO)

Aksident tragjik në Sallarevë të Tetovës, një i vdekur dhe një i lënduar rëndë (FOTO)

Mbrëmë rreth orës 01.20 minuta në fshatin Sallarevë të Tetovës ka ndodhur një aksident ku humb jetën një ri dhe një tjetër lëndohet rëndë. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Sallarevë të Tetovës  kur vetura e tipit BMW është rrokullisur  dhe ka rënë në një hendek. Ekipet e NJTKZ-së thonë për portalin eksluzivisht për Televizionin se kanë intervenuar me shpejtësi ku kanë bërë prerjen e veturës dhe kanë nxjerrë trupin e viktimës, transmeton Televizioni Koha.

Ndërsa i lënduari pas aksidentit është dërguar me urgjencë në spitalin Klinik të Tetovës.

Policia ka bërë hetimet dhe do të zbardhen edhe detajet e aksidentit. /Tv Koha/

1t 3t 2t

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *