Home / Showbiz / Albërie Hadergjonaj ekspozon gjoksin si shumë (Foto)

Albërie Hadergjonaj ekspozon gjoksin si shumë (Foto)

Albërie Hadërgjonaj në shumë raste është përfolur si një ndër gratë më tërheqëse shqiptare.

Format e saj të trupit dhe mënyra se si vishet, si duket gjithmonë i ka dhënë një epitet të tillë shkruan “Gazeta Blic”.

Përkundër moshës, Albërie Hadërgjonaj po bën namin me linjat e saj perfekte.

Jo vetëm në klipe, këngëtarja po i çmend ndjekësit e saj edhe në rrjetet sociale, me postimin e fotografive ku duket tejet provokative, ajo ka publikuar një në të cilën ka ekspozuar pak si shumë gjoksin.

arberia

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *