Home / Showbiz / Amber Rose gati për “Halloween”, neglizhon provat e “DWS” për të blerë maskimet e festës (Foto)

Amber Rose gati për “Halloween”, neglizhon provat e “DWS” për të blerë maskimet e festës (Foto)

Performanca e saj ishte shumë emocionuese të hënën e kaluar në spektaklit “Dancing with the Stars”.

Modelja e njohur Amber Rose dhe partneri i saj Maksim Chmerkovskiy, janë cilësuar si favorit për ta fituar edicionin e sivjetmë të këtij spektkali.

Por, kjo gjë nuk do të ndodhë nëse Amber nuk tregohe pak më e kujdesshme, dhe dhe të shkojë me rregull në prova.

Raportohet se sot(e enjte) modelja ka neglizhuar provat e saj të vallëzimit, për arsye se ka dalë për të bërë shopping për festën e Halloween-it.

Në fotografitë e shkrepura nga paparacët Amber shfaqet me disa zbukurime të festës në dorë si maskat dhe kungujt, që janë elementët krysorë të natës së shtrigave.

amber-rose

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *