Home / Sport / Ancelotti: Të mos dorëzohemi

Ancelotti: Të mos dorëzohemi

Carlo Ancelotti ka thënë se duhet të luajnë mirë edhe në ndeshjet tjera të Ligës së Kampionëve

Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti, tha se kanë luajtur shumë mirë në ndeshjen kundër PSV-së dhe kështu duhet të luajnë edhe në ndeshjet tjera.

Ai tha se, kjo është mënyra e vetme që ata të qëndrojnë në garë me Atleticon për vendin e parë në grup.

“Ne duhet të jemi në më të mirën tonë në ndeshjet e ardhshme, sepse kështu do të mbetemi në garë me Atleticon për vendin e parë”, tha Ancelotti pas fitores 4:1 me PSV-në.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *