Home / Showbiz / Andrra rikthen format pas lindjes

Andrra rikthen format pas lindjes

Vogëlushi simpatik, Ansi, sigurisht që ia ka ndryshuar jetën mami Andrrës dhe babi Sinanit.

Por edhe pse shumë pak ditë pas lindjes, rreth vetëm një muaj, Andrra shfaqet me linja perfekte.

Kjo mund të vihet re lehtësisht nga një fotografi që ajo ka postuar në rrjetin social Instagram.

Sigurisht, në topformë dhe shumë e ëmbël si gjithmonë, Andrra ka marrë pëlqimet dhe komplimentet e ndjekësve të saj. /Blitz.al/ andrra-1_1477596078-9970430

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *