Home / Kuriozitete / Audi,Bmw dhe Mercedes duke u testuar në borë, ja cila është më e mira [Video]

Audi,Bmw dhe Mercedes duke u testuar në borë, ja cila është më e mira [Video]

Në një video të dhënë nga eksperti i automobilave ChrisFox, shihet testimi i top makinave në borë Audi Quattro , Bmw xDrive , Mercedes 4 Matic dhe performancat e tyre si lëvizin në kushte më të vështira.

Shikoni videon dhe performancat e tyre:

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *