Home / Showbiz / Bashkëshortja e Dautit, ndez Instagramin

Bashkëshortja e Dautit, ndez Instagramin

Daut Haradinaj dhe Ramush Haradinaj janë vëllezër, ndrësa bashkëshortet e tyre janë motra.

Kur Ramushi u martua me Anitën, vëllau i tij mori për bashkëshorte motrën e Anitës, Florën, shkruan Gazeta Blic.

Edhe Flora është një femër bukuroshe dhe përshtat mjaftë mirë me deputetin, Daut Haradinaj.

Ajo më një foto të publikuar në Instagram duket mjaft elegente.lola_1476401028-3800782

lola-1_1476400959-532216

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *