Home / Kryesoret / BDI koordinon aktivitetet për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

BDI koordinon aktivitetet për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, sot në selinë e BDI -së në Tetovë, do të mbajë takim me Shtabin Qendror Zgjedhor, kryetarët e shtabeve komunale dhe kryetarët e degëve të partisë.

Qëllim i këtij takimi është koordinimi i aktiviteteve për fillimin e punës së shtabit qendror dhe atyre komunale për zgjedhjet e parakohshme parlamentare 2016, me fokus të veçantë për aktivitetet e shtabit zgjedhor të diasporës.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *