Home / Showbiz / Beatrix Ramosaj, një bukuroshe edhe pa u zhveshur

Beatrix Ramosaj, një bukuroshe edhe pa u zhveshur

Beatrix Ramosaj duket se i ka shpëtuar trendit të zhveshjes.

Ndonëse ajo nuk është shumë aktive në muzikë, këngët të cilat ajo i lanson pëlqehen shumë nga publiku.

Zakonisht e kemi parë në një stil më të “rëndë” të veshjes, pa ekspozime të tepërta, por pavarësisht kësaj ajo prapë pëlqehet për bukurinë dhe zërin e bukur gjithashtu.

Së fundi ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket bukur si zakonisht, shkruan Gazeta Blic.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *