Home / Kryesoret / Besim Dogani: Paskan harru shqiptarët e LSDM-së të shkruajnë në gjuhën shqipe parullën e marshit

Besim Dogani: Paskan harru shqiptarët e LSDM-së të shkruajnë në gjuhën shqipe parullën e marshit

Besim Dogani shkruan se paskan harruar që shqiptarët e LSDM-së ta shkruajnë parullën në gjuhën shqipe në protestën e sotme.

“Paskan harru “shqiptarët e LSDM” ta shkruajnë në gjuhën shqipe parullën e marshit të sotëm, apo ndoshta dygjuhësia nuk vlen për fundjavë dhe ditë festash!?!”, shkroi Dogani në llogarinë e tij në Facebook.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *