Home / Showbiz / Beyonce për pak i shpëton turpit

Beyonce për pak i shpëton turpit

auto_a1q1476686173

Beyonce njihet për veshjet provokuese, por ajo e mbrëmjes të së shtunës, ishte e tepërt.

Këngëtarja 35-vjeçare u shfaq me një kostum elegant, duke përfshirë këtu një xhaketë dhe pantallona shumëngjyrëshe.

Nën xhaketë ajo nuk kishte veshur fare sytjena, duke rrezikuar kështu që për një moment t’i dilnin thithkat.

Diva amerikane e muzikës u pa duke lënë koncertin Tideal X në New York bashkë me burrin e saj Jay Z, ku kishte performuar me T.I. dhe Nicki Minaj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *