Home / Showbiz / Big Basta do ta ‘lë’ Vesa Lumën shkaku i kombësisë!

Big Basta do ta ‘lë’ Vesa Lumën shkaku i kombësisë!

Mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion” u zhvillua debati me temë “Sherri i mediave Shqipëri – Kosovë”.

Në media online si dhe në rrjete sociale ditët e fundit është krijuar një lloj konflikti për sa i përket marrëdhënies së Shqipërisë me Kosovën, “konflikt” ky i nxitur edhe nga vizita e fundit e kryeministrit Rama në Beograd.

Mes shumë të tjerash edhe çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta kanë ndjekur me kureshtje debatin, madje ky i fundit ka shkruan një status në Facebook.

“Sinqerisht, nëse bëhet për herë të tretë tema “Shqipëri vs Kosovë” në Opinion, unë do ndahem nga Vesa Luma”- ka thënë ai me ironi dhe bashkëngjitur kësaj ka vendosur disa fytyra me lot si për të treguar se dashuria e tyre nuk njeh ndarje të tilla.

Geri Xhari

Sinqerisht, nese behet per here te trete tema “Shqiperi vs Kosove” ne Opinion, une do ndahem nga Vesa Luma…. 😂😂😂😂😂😂

Brrrrrrr…..🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑…..brrrrrr

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *