Home / Showbiz / Blero sjell baladë për një dashuri të humbur

Blero sjell baladë për një dashuri të humbur

Blero sjell shumë shpejt baladën e tij të re.

Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me nofkën e tij “Blero”, ka realizuar edhe një baladë të re.

21Media mëson se kënga është realizuar në studion “Elephant” dhe teksti i këngës flet për një dashuri të humbur. Kënga do të titullohet “Rren”.

Klipi i këngës do të realizohet shumë shpejt.

Ndryshe, “Athu” është kënga e fundit nga Blero e cila ka mbledhur mbi 6 milionë klikime.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *