Home / Lajme / Rajon / Burri e rrah gruan, e bën për spital

Burri e rrah gruan, e bën për spital

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër nga Prishtina ka lajmëruar rastin në polici, pasi bashkëshorti i saj e kishtë sulmuar fizikisht, përcjell Bota Sot.

Sipas PK-së, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe se ajo ka pranuar tretman mjekësor.

“Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *