Home / Showbiz / Burri që i bëri tatuazh qenit të tij.

Burri që i bëri tatuazh qenit të tij.

d0bee49a25b11f7af2f46df885cee99d-l

Një burrë postoi foto të qenit të tij në Facebook, me tatuazhet që i kishte bërë.

Ai është artist që bën tatuazhe, por arriti që edhe qenit të tij t’i bënte të tilla. Ky burrë është nga Poços de Caldas në Brazil, i cili mund të akuzohet për mizori ndaj kafshëve.

Avokatja Fernanda Soares vuri re imazhet në rrjetin social dhe tërhoqi më pas vëmendjen e të gjithëve. Emri i tij është Emerson Damasceno, pasi fshiu fotot nga rrjetet sociale, më pas prentendoi se këtë gjë e bëri për të mbrojtur qenin nga kanceri.
Ende nuk dihet ndonjë vendim përfundimtar për të!

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *