Home / Showbiz / Çfarë po kërkojnë trofetë “Oscars” në tavolinën e Angela Martinit? (Foto)

Çfarë po kërkojnë trofetë “Oscars” në tavolinën e Angela Martinit? (Foto)

Modelja e njohur Angela Martini mesa duket e ka nisur mirë ditën, kjo pasi edhe i dashuri i saj feston sot ditëlindjen, dhe modelja e ka gëzuar atë me një urim të veçantë që në orët e para të mëngjesit.

Angela nuk ka nguruar të ndajë me fansat këtë gjë përmes rrjeteve sociale, gjersa ka publikuar më vonë edhe një fotografi në Instagram Story, ku ka shfaqur një pjatë të madhe plot me ëmbëlsira, që i është servirur me rastin e ditëlindjes së të dashurit.

Ajo çfarë bie më shumë në sy është se pranë pjatës gjenden edhe dy trofe “Oscars”, të cilat ishin vendosur si dekorim.

Trofetë nuk kanë qenë të vërteta, por imitime dhe në njërën nga to shkruhej “Best Boyfriend”, duke treguar kështu se Dragos është i dashuri më i mirë që mund të ketë /Telegrafi/
oscars-e1476359103319

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *