Home / Showbiz / Çka e lidh Shpat Kasapin me Kemalin e serialit “Më falë”?

Çka e lidh Shpat Kasapin me Kemalin e serialit “Më falë”?

Shumë njerëz e ndjekin serialin turk “Më falë”. Një serial që nuk di të përfundoj, pasi ka rekord serish, që vazhdojnë të shfaqen në ekran,

Ky serial i dubluar në shqip, ka zgjuar kureshtjen e masës, që e ndjek prej vitesh. Protagonisti mashkull i këtij seriali është aktori turk Mert Altınışık, të cilin po e krahasojnë me këngëtarin Shpat Kasapi,  Shpati së fundi ka shtuar në peshë dhe ka lëshuar mjekër, andaj vërtet po ngjan me aktorin e serialit “Më falë”.

14794169_860227700779679_1282915779_n14657687_860227844112998_1679374472_n

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *