Home / Showbiz / Dafina e Angela me të dashurit në ndeje te Fadil Berisha

Dafina e Angela me të dashurit në ndeje te Fadil Berisha

Fadil Berisha i ka bërë bashkë dy yje të industrisë së showbizit shqiptar në qytetin amerikan të New Yorkut.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin dhe bukuroshen shqiptare Angela Martini.

Këto dyja kanë qenë të shoqëruar me të dashurit e tyre, ndërsa fotografi shqiptar ishte i vetëm, transmeton Telegrafi.

Pesëshja ka pozuar sëbashku gjatë ndejës së Halloween ndërsa fotografinë e ka publikuar në llogarinë personale në Instagram, Angela Martini .

Bukuroshet shqiptare nuk kanë preferuar të bëjnë vizatime në trup, me të cilën identifikohet kjo festë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *