Home / Showbiz / Darka e fundit si zonjë e parë Obama me fustan të mrekullueshëm

Darka e fundit si zonjë e parë Obama me fustan të mrekullueshëm

Michelle Obama ka marrë pjesë në darkën e fundit si zonjë e parë e Amerikës dhe performanca e saj i ka mahnitur të gjithë.

E veshur me një fustan të mrekullueshëm të Versace mori vëmendjen e të gjithëve në darkën e shtruar për të pritur kryeministrin italian dhe bashkëshorten e tij.

255417_1

Michelle Obama mbyll kështu një udhëtim të gjatë, të shkëlqimeve dhe performancave gjithmonë të pëlqyera.

Mund të ketë shumë mangësi në qeverisjen e Obamës, por eleganca e çifutit e stili, veçanërisht në ngjarje si këto do të mbeten gjatë në krye të listave të modës.

255422

255419

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *