Home / Lajme / Kronika e zezë / Dëmtohet vetura e Policisë

Dëmtohet vetura e Policisë

Te shtunen rreth orës 14 e 30 minuta, në autostradën Tetovë-Gostivarë, është dëmtuar vetura e tipit Shkoda”, pronë e Ministrisë së Punëve të Brendëshme.

Me këtë rast, sipas Policisë, nga nja kamion i Tipit Mercedes, I drejtuar nga H.B 44 vjeçarë nga fshati pallaticë nga vendi I përcaktuar për ngarkesë ka rënë rërë në rrugë dhe me këtë rast edhe në dritaren e veturës së Policisë. Është bërë hetim në vendin e ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *